Telefon
WhatsApp
Mail


Hakkımızda

Mutlu Rent a Car  kurumsal mantıkla kurulmuştur. Çoklu sayıda Geniş filo araçlarımız mevucttur. Araçların her biri piyasada muadilleri ile eşdeğer şekillerde kullanılmış ve bakımlı araçlardır. Araç listemiz için sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz. Geniş filo araçlarımız arasında 1 tane aracımız Lüks Araçlar sınıfında yer almaktadır. Bununla beraber 1 tane de Ekonomik sınıfta bulunan bir aracımız bulunmaktadır. Lüks Araç sınıfında olan aracımız Porche markalı Boxter Cabrio modelli araçtır. Ekonomi sınıfında yer alan aracımız ise Fiat markalı Linea modelli araçtır. Kalan bütün araçlarımız Orta Sınıfa ait araçlardır.

 

Araçlarımızın çoğu bagaj kapasitesi olarak tatil hazırlığı yapan müşterilerimiz için yüksek kapasitelidir. Araçlarımızın neredeyse tamamı Dizel ve Otomatik araçlardır. Dizel olmayan aracımız Porche markalı Boxter Cabrio modelli aracımızdır. Otomatik vites olmayan araçlarımız Fiat markalı Linea ve Egea modelli araçlarımızdır. Araçlarımızın 1 tanesi hariç hepsinin kliması dijitaldir. Fiat markalı Linea modelli aracımızın kliması analog olarak kullanılmaktadır.

 

Mutlu Rent a Car olarak hedeflediğimiz ana hizmetimiz müşterilerimize temiz kullanılmış araçlar sunmak. Araçlarımızın hepsinin bakımları tarihleri geldiği gibi yapılmakta ve tetkik edilmektedir. Bakım günü gelmeden önce sıkıntı çıkartan arabalar özel olarak bakıma yolluyoruz. Böylelikle tüm müşterilerimize sorunsuz olarak araçlarımızı teslim ediyoruz. 

 

Ödemeler konusunda detaylı bilgi almak için telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyatlar piyasanın genel fiyatları ile orantılanmış fiyatlandır. Mutlu Rent a Car olarak sunduğumuz araç kiralama hizmetimizin müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Bunun ile beraber müşterilerimizin sürekli olarak araç kiralamak istedikleri zaman bizleri tercih etmesini sağlamak hedeflerimiz arasındandır. 

Araçlarımızı detaylı incelemek isteyen herkesi bayiimize bekleriz. Ek olarak sitemizde bulunan araç sayfalarında araçlarımız ile alakalı belli başlı bilgileri bulabilir, fiyat konusunda bilgilenebilir ve kiralamak isterseniz satın alma işlemlerimizi kullanabilirsiniz.